Spotkanie z Mikołajem w Lechówku

Autor: mgr Małgorzata Zielonka

Grudzień to magiczny - pełen niespodzianek miesiąc. Wszystkie dzieci na całym świecie na 6 grudnia czekają z utęsknieniem.

Czasami są zawiedzenie, że Mikołaj zostawił prezent nie ujawniając swojej postaci. W tym roku było troszkę inaczej. Dzieci ze Szkoły Filialnej w Lechówku odwiedziły Mikołaja w gospodarstwie państwa Mizerów. Mikołaj przyjechał do specjalnie przygotowanej wioski na  najprawdziwszym „koniferze”. Grzeczne dzieci zostały obdarowane podarunkami przygotowanymi przez rodziców i sklep Lewiatan z Łagowa.

Atmosfera panująca podczas spotkania ze Świętym Mikołajem pozostanie na długo w pamięci dzieci i rodziców. Nastrój i urok panujący w wiosce Świętego Mikołaja wprowadził uczestników w magiczny nastrój oczekiwania Świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy pani Jagodzie Mizerze za poświęcony czas i uatrakcyjnienie tego wyjątkowego dnia.