Podsumowanie zbiórki charytatywnej na rehabilitację dla Igi Sitarskiej

Autor: mgr Monika Murzec-Papież

W dniu 18 stycznia 2020r. podczas zabawy choinkowej na terenie Szkoły Podstawowej w Łagowie została przeprowadzona akcja charytatywna – zbiórka dla ciężko chorej Igi Sitarskiej.

Jej celem była zbiórka pieniędzy na dalszą kosztowną rehabilitację Igi, która uczęszcza do grupy 3-latków w naszej szkole.

Z inicjatywy rodziców oraz nauczycieli Punktu Przedszkolnego grupy 3-latków za zgodą Dyrektora Gminnego Zespołu Szkół  w Łagowie rodzice podczas trwania choinki szkolnej prowadzili kiermasz na którym można było kupić podarowane przez rodziców  i wolontariuszy produkty takie jak: babeczki, ciasto, słodycze, napoje oraz kawę i herbatę.

Zebrana suma 2 670,42 na prośbę rodziców Igi w całości została przekazana Fundacji „Serce dla Maluszka” na dalszą rehabilitację dziewczynki. Rodzice Igi są bardzo wdzięczni za okazaną pomoc i wsparcie.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, wolontariuszom, uczniom, nauczycielom, rodzicom oraz opiekunom za wsparcie akcji. Dziękujemy również Radzie Rodziców, która na drugiej części choinki przekazała ciasto na kiermasz, a także panu Jackowi Wójcikowi za przeprowadzenie akcji „Piosenka na życzenie” z której dochód również został dołączony do wyżej wymienionej akcji.

Galeria zdjęć »