28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Autor: mgr Małgorzata Rugała

Już po raz ósmy społeczność uczniowska Gminnego Zespołu Szkół w Łagowie przyłączyła się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Fundacja grała dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Za wsparcie akcji charytatywnej serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, gronu pedagogicznemu, pracownikom szkoły oraz przedszkolakom.

W niedzielę 12 stycznia 2020r. do ogólnopolskiej akcji WOŚP przyłączyli się również mieszkańcy gminy i miasta Łagów oraz Zbelutki napełniając puszki kwestarskie naszych uczennic (Zuzanny Bery, Mai Kudłacz, Klaudii Biesiady oraz Julii Pindral) należących do Szkolnego Klubu Wolontariatu.

W tym roku zebraliśmy aż 5257,42 zł., które zostały przekazane do 262 sztabu WOŚP w redakcji gazety „Echo Dnia” w Kielcach.

W imieniu Fundacji i Szkolnego Klubu Wolontariatu wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.