Kondolencje

10 października 2019r. odbył się pogrzeb śp. Ludwika Durleja. W pamięci mieszkańców Łagowa pozostanie przede wszystkim  jako wieloletni dyrektor tutejszej Szkoły Podstawowej.

Pracę w tej placówce rozpoczął w 1965 r.

Przez blisko dwadzieścia lat pełnił funkcję dyrektora w/w szkoły.

Dzięki staraniom min. śp. dyrektora Ludwika Durleja Szkole Podstawowej w Łagowie nadano imię Batalionów Chłopskich.

Śp. Ludwik Durlej wpisał się w historię naszej społeczności lokalnej jako znany i wymagający nauczyciel. Człowiek o wielkim poczuciu estetyki,  uporządkowany i elegancki, niezwykle dokładny i solidny, zawsze kulturalny i odnoszący się do ludzi z szacunkiem.

Zachowamy go w pamięci jako pedagoga z powołaniem, który z wielką pasją wykonywał swoją pracę.

Pogrążonej w żałobie najbliższej rodzinie, dyrekcja, nauczyciele, pracownicy obsługi i młodzież szkoły w Łagowie składają wyrazy współczucia.